Paralaksa tła

Muzeum Tatrzańskie w Zakopanem

Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 541
Styczeń 2, 2018
Budowa szkoły gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej przy ul. Wspólnej w Markach
Styczeń 2, 2018

Muzeum Willa Koliba - uznawane jest za najcenniejszy zabytek Zakopanego. Jest to pierwszy projekt Stanisława Witkacego Witkiewicza od którego liczy się powstanie Stylu Zakopiańskiego.

Drugi obiekt w ramach zadania to Willa Oksza - trzeci projekt Stanisława Witkacego. Oprócz remontu konserwatorskiego i przebudowy wykonane będzie tu odratowanie zabytkowego budynku gospodarczego zagrożonego zawaleniem. Wszystkie zadania w ramach projektu zlokalizowane są w centrum Zakopanego w okolicach Krupówek.

Nazwa: pełnienie funkcji Inwestora zastępczego w zadaniach inwestycyjnych - w projektach: Przebudowa oraz remont konserwatorski budynku Muzeum Stylu Zakopiańskiego willa „Koliba” oraz Przebudowa konserwatorska i remont konserwatorski wraz z infrastrukturą techniczną budynku Galeria Sztuki XX wieku willa „Oksza” realizowanych w ramach: „Rewaloryzacja i modernizacja zabytkowych, drewnianych budynków Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem dla zachowania i prezentacji unikatowego dziedzictwa kulturowego Podhala”.

Wartość inwestycji - będzie ujawniona po wyborze najkorzystniejszej oferty na wykonawcę w/w inwestycji

polski