Paralaksa tła

Muzeum Stylu Zakopiańskiego „Willa Koliba” oraz Galeria Sztuki XX wieku w Willi Oksza w Zakopanem

Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 541
Styczeń 2, 2018
Budowa szkoły gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej przy ul. Wspólnej w Markach
Styczeń 2, 2018

Muzeum Stylu Zakopiańskiego "Willa Koliba" - uznawane jest za najcenniejszy zabytek Zakopanego. Jest to pierwszy projekt Stanisława Witkiewicza od którego liczy się powstanie Stylu Zakopiańskiego.

Drugi obiekt w ramach zadania to Galeria Sztuki XX wieku w Willi Oksza - trzeci projekt Stanisława Witkiewicza. Oprócz remontu konserwatorskiego i przebudowy wykonane będzie tu odratowanie zabytkowego budynku gospodarczego zagrożonego zawaleniem. Wszystkie zadania w ramach projektu zlokalizowane są w centrum Zakopanego w okolicach Krupówek.

Nazwa: pełnienie funkcji Inwestora zastępczego w zadaniach inwestycyjnych - w projektach: Przebudowa oraz remont konserwatorski budynku Muzeum Stylu Zakopiańskiego "Willa Koliba" oraz Przebudowa konserwatorska i remont konserwatorski wraz z infrastrukturą techniczną budynku Galeria Sztuki XX wieku "Willa Oksza" realizowanych w ramach: „Rewaloryzacja i modernizacja zabytkowych, drewnianych budynków Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem dla zachowania i prezentacji unikatowego dziedzictwa kulturowego Podhala”.

Wartość inwestycji - będzie ujawniona po wyborze najkorzystniejszej oferty na wykonawcę w/w inwestycji

polski